Każda pomoc mile widziana 29.09.2011r.
Jesteś kibicem sportu, sympatykiem naszego klubu, chcesz wspierać jego rozwój? Masz własną firmę, jesteś w stanie pomagać w osiąganiu przez MKS coraz lepszych wyników? Podpowiadamy Ci jak to zrobić.
Można to czynić w wieloraki sposób. Jesteśmy otwarci na współpracę z wszelkimi podmiotami, którym leży na sercu dobro czerwono-niebieskich znad Debrzynki. Zachęcamy do wsparcia finansowego sekcji piłki nożnej poprzez wpłaty środków pieniężnych na konto klubowe z tytułu darowizny (Bank Spółdzielczy Człuchów oddział Debrzno nr 45 9326 0006 0080 2297 2000 0010). Rzecz jasna darczyńca otrzyma odpowiedni dokument w postaci umowy potwierdzającej wkład finansowy. MKS oferuje ponadto w zamian szeroką reklamę firmy podczas meczów rozgrywanych w Debrznie (spiker i banery na ogrodzeniu okalającym płytę boiska) oraz umieszczenie na stałe logo sponsora-darczyńcy na stronie internetowej w dziale "Partnerzy". Chcesz wpierać klub regularnie? Proponujemy podpisanie dokumentu regulującego tę kwestię, tzn. długotrwałej umowy sponsorskiej. Rozliczasz się na początku każdego roku z fiskusem? Każdy z nas to czyni. Możesz przekazać na rzecz MKS-u 1% należnego podatku. To proste i nic na tym nie tracisz! Szerzej informujemy o tym od dwóch lat we właściwym okresie, tzn. od stycznia do końca kwietnia danego roku. Każda Wasza wpłata ułatwia codzienne funkcjonowanie klubu i rozwiązywanie bieżących problemów. Równie cenne jest np. kupowanie przez kibiców na meczach ligowych biletów/cegiełek w cenie 2 zł. za sztukę. To najłatwiejsza i nie obciążająca w znaczący sposób budżetu domowego forma wsparcia MKS-u, którą odnotowujemy za każdym razem z dużą radością. Mile widziana jest również wszelka pomoc materialna w postaci np. bezpośredniego zakupu sprzętu na potrzeby piłkarzy. W roku 2011 dzięki pomocy kilku podmiotów zebrano środki na zakup efektownych dresów dla drużyny seniorów sekcji piłkarskiej. Czy uda się wyposażyć w podobny sprzęt także dwa zespoły juniorów? Prosimy o wsparcie. Kontakt w sprawie współpracy z klubem pod nr telefonu 609266529.