Bez Miastka w juniorach młodszych 05.09.2011r.
O jedną drużynę zmniejszył się skład liczebny trzeciej grupy rozgrywek klasy okręgowej juniorów młodszych (B) prowadzonych przez podokręg słupski. Tuż przed rozpoczęciem sezonu w minionym tygodniu Start Miastko poinformował związek, iż rezygnuje z posiadania zespołu w tej kategorii wiekowej.
Zmianę uwzględniliśmy już w terminarzu rundy jesiennej. Niestety, wycofanie Startu oznacza, że w każdej kolejce ligowej jeden z klubów będzie pauzował i co najważniejsze - zagramy jeden mecz mniej. Szkoda, bo i tak 10-drużynowa stawka to jak się wydawało absolutne minimum. Czerwono-niebiescy w tej części edycji 2011/2012 mieli jechać do Miastka 1 października, zatem w tym terminie będą mieli przerwę w grze.