Ze Startem w... Białym Borze 18.08.2011r.
Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Gier i Ewidencji Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zadecydowała, że sobotni mecz o mistrzostwo klasy A seniorów Start Miastko - MKS Debrzno odbędzie się na stadionie w Białym Borze, a nie jak wcześniej planowano w Miastku.
Skąd ta nagła zmiana? Otóż w okresie letnim miastecka murawa przechodziła małą "kosmetykę", polegającą m.in. na tzw. darniowaniu obydwu pól karnych i okolic środka płyty boiska. Na kilka dni przed terminem spotkania inaugurującego nowy sezon okazało się, że jest wielki problem z trawą i w związku z tym gospodarze potyczki zwrócili się do naszego klubu o zgodę na jej rozegranie w innym miejscu. Jako rezerwowy stadion wskazali ten w Białym Borze, na którym na co dzień swoje piątoligowe boje toczy miejscowy Hubertus. Białoborzanie odnieśli się pozytywnie do propozycji zorganizowania zawodów u nich, akceptację wyraził również MKS. Sprawę zatwierdziła Komisja Gier, ostatecznie więc zagramy na terenie... województwa zachodniopomorskiego. Zmieniło się miejsce, pozostałe ustalenia pozostają niezmienne: pierwszy gwizdek zabrzmi 20 sierpnia o godz. 13.00.