Kawalerowie vs żonaci II 26.07.2011r.
To już za kilka dni... Kibice i sami uczestnicy tego arcyciekawie zapowiadającego się starcia zacierają ręce i coraz bardziej niecierpliwią się w oczekiwaniu na premierowy gong...
Nie, zaraz, piszemy przecież o meczu piłkarskim, a nie bokserskiej walce, zatem czekać będziemy jedynie na pierwszy gwizdek. Potem to już "tylko" fantazyjne dryblingi, strzały z bliska i daleka, cudowne parady bramkarskie, gole "stadiony świata" itd, itp. Czyli dokładnie tak, jak w 2010r., gdy pierwszy raz po reaktywacji towarzyskiej konfrontacji kawalerów z żonatymi obie ekipy spotkały się na Stadionie Miejskim. Zwyciężyli "zaobrączkowani" 3:1, przegrani obiecują zatem w tym roku srogi rewanż, gdyż "zabawa zabawą, ale teraz wygrać już musimy", jak ogłosił jeden z wolnych (w sensie stanu cywilnego, a nie przygotowania fizycznego do meczu) zawodników... Jak to będzie okaże się 30 lipca o godz. 18.00. I jedni i drudzy ponoć od jakiegoś czasu solidnie trenują, choć gdzie odbywają się zajęcia, zwykle dobrze poinformowana redakcja www.mksdebrzno.pl zwyczajnie nie wie, mimo uruchomienia wydawałoby się niezawodnych sposobów pozyskiwania wieści z obu ekip... Zagadką pozostają również składy, w jakich przystąpią do gry drużyny. No cóż, wszystko zweryfikuje boisko w sobotnie późne popołudnie. Pomysłodawcą i głównym organizatorem meczu jest Karol Gromowski, w latach 2003-2010 piłkarz MKS-u, pracujący na co dzień poza granicami kraju. Zapraszamy kibiców!