7000 złotych dla MKS-u 08.06.2011r.
Kilkanaście dni temu rozstrzygnięto konkurs ogłoszony przez Burmistrza Miasta i Gminy Debrzno na wykonywanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminnego w 2011 roku przez organizacje i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu.
MKS złożył swoją ofertę zatytułowaną "Żyj na sportowo w mieście i gminie Debrzno", zakładając organizację szeregu działań dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wnioskowaliśmy o przyznanie dotacji w wysokości 23390 złotych. Komisja konkursowa po rozpatrzeniu wszystkich propozycji zdecydowała o przyznaniu kwoty 7000 zł. na rzecz naszego klubu, tj. o tysiąc złotych więcej niż w 2010 roku. MKS za otrzymane środki zorganizuje tradycyjną futbolową imprezę dla dzieci i młodzieży "dzikich" drużyn "Wakacje 2011", turniej piłki nożnej o "Puchar Lata" oraz mistrzostwa zakładów pracy Debrzna w tenisie stołowym. Dotację przeznaczymy na nagrody dla uczestników zawodów oraz na działania związane z organizacją tych imprez.