Pomerania Cup 2011 11.03.2011r.
Mistrzowie zakończonej przed miesiącem XIII edycji debrzneńskiej ligi halowej, czyli ekipa Jedności Zakrzewo nie mogli wziąć udziału z powodów proceduralnych (zespół spoza powiatu człuchowskiego) w Superpucharze Starosty, który odbył się w minioną sobotę. W ich zastępstwie wystartował drugi zespół DHLPP, Grom Stanisławka, zajmując po trzech nieznacznych, ale jednak porażkach ostatnią, szóstą lokatę.
Zakrzewianie natomiast skorzystali z zaproszenia wystosowanego przez organizatorów imprezy pod nazwą "Pomerania Cup 2011", czyli mistrzostw Pomorza amatorskich drużyn w piłce nożnej halowej o puchar Marszałka Województwa. Stowarzyszeniu "Sportowe Kaszuby", które wymyśliło i realizuje od kilku lat ten turniej nie przeszkadzało to (i bardzo dobrze!), iż zwycięzca ligi w Debrznie ma swoją siedzibę w sąsiedniej Wielkopolsce i z zadowoleniem powitało Jedność w gronie uczestników. Tym bardziej, że zespół Eugeniusza Barabasza był jedynym reprezentantem triumfatorów futsalowych zmagań z południowej części województwa pomorskiego. Zawody odbyły się 6 marca w obiekcie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich "Cetniewo", wystartowało w nich 16 drużyn podzielonych na cztery grupy. Jedność trafiła do pierwszej i po pokonaniu Niezniszczalnych 3:2 (gole: Zbigniew Czyż, Robert Winiarczyk i Jakub Kowalski) i Zatoki Puck 2:1 (Czyż 2) oraz przegranej z KretNetem Sulęczyno 0:2 zajęli drugie miejsce i awansowali do ćwierćfinału. Tam napotkali przeszkodę nie do przebycia w postaci mistrza Pomorza z 2009 roku, Mściwoja Kartuzy. Zakrzewianie ulegli gładko 0:5 i odpadli z turnieju zajmując miejsca 5-8. Do Władysławowa pojechali w nieco zmienionym składzie w porównaniu z tym, jaki prezentował się co tydzień w Debrznie. Zabrakło bowiem kontuzjowanego Sławomira Słonki, a także Tomasza Jopka. Triumfatorem "Pomerania Cup 2011" został wspomniany Mściwoj po finałowej wiktorii nad L.P. Optyk&Norbix Polaszki 2:0. Trzecią pozycję zajął Hirsz/Wedam Stężyca, który rozgromił w spotkaniu o najniższy stopień podium Specjalistów 6:0.