Sparing odwołany 07.03.2011r.
Nie doszedł do skutku zaplanowany na minioną niedzielę w samo południe towarzyski mecz seniorów MKS-u z Drzewiarzem Rzeczenica. Miało to być jedyne w okresie przygotowawczym spotkanie czerwono-niebieskich na własnym obiekcie, lecz na rozegranie sparingowej gry nie pozwolił stan płyty boiska.
Mimo poczynionych w piątek poprzedzający termin potyczki zabiegów, mających na celu przystosowanie murawy do zawodów nic z tego nie wyszło. Śnieg, nierówności, zmarznięte podłoże - to wszystko spowodowało odwołanie meczu. Zamiast konfrontacji z wiceliderem klasy A piłkarze odbyli półtoragodzinny trening na "Orliku", jeszcze dwa dni wcześniej pokrytym białym "puchem", w niedzielę zdatnym do przeprowadzenia normalnych zajęć.
13 marca o godz. 12.00. zagramy w Sławianowie z Krajną, a wcześniej (9 marca) być może również z rezerwami Korala Dębnica.