Dobrynka obroniła tytuł 22.02.2011r.
Kończący sezon halowy 2010/2011 turniej zakładów pracy (i przyjaciół) przyniósł wygraną Dobrynki sp.z o.o. Tym samym zespół Tomasza Frieske obronił pierwszą lokatę sprzed roku, zdobywając drugi tytuł mistrzowski w historii tych zawodów.
Na drugim miejscu uplasowali się strażacy z OSP Debrzno, powtarzając podobny rezultat z 2004 roku. Gorzej powiodło się w tym roku rekordzistom w liczbie triumfów w dziejach "zakładówki", czyli Młodzieżowemu Ośrodkowi Wychowawczemu. Pięciokrotni zwycięzcy z lat poprzednich zajęli czwartą pozycję. Formuła zawodów ewoluuje z roku na rok i bardziej jest to w tym momencie turniej "przyjaciół" niż zakładów pracy. W jedenastej edycji wystąpiły bowiem tylko dwie drużyny złożone z pracowników danej instytucji. Oprócz MOW była to jeszcze ZBR Powozińska Kiełpinek. Dobrynka rozpoczęła zmagania od pewnej wygranej z debiutantami ze Skarbka Słupia. Dobrą formę strzelecką pokazał w tej konfrontacji Bartłomiej Lica, z miejsca stając się kandydatem do korony króla strzelców. Rywalizacja o to miano była potem interesująca i bardzo wyrównana, a ostatecznie najwięcej goli (osiem) zdobył Paweł Wegner z ZBR-u, podobnie zresztą jak rok wcześniej. Dobrynka poradziła sobie również z ZBR-em i OSP, a jedyne punkty straciła remisując z MOW 4:4. To spotkanie było najciekawsze w całym turnieju. Zespołowi reprezentującemu ośrodek wychowawczy nie wiodło się od początku imprezy, ale akurat w meczu z Dobrynką był bliski nawet kompletu punktów, stawiając duży opór obiektywnie najsilniejszej personalnie drużynie turnieju. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw wybrano Andrzeja Żugaja z MOW. Na co dzień nie mający wiele wspólnego z futbolem zawodnik grał bardzo ambitnie, strzelił trzy cenne bramki dla swojej ekipy i stąd to wyróżnienie- symboliczne, aczkolwiek w tym kontekście uzasadnione. Z kolei statuetkę dla najlepszego golkipera wręczono Robertowi Rutynie. Grając w najsłabszym zespole popisał się wieloma skutecznymi i efektownymi paradami zbierając brawa od obserwatorów rywalizacji. Dla Roberta to drugie takie wyróżnienie w "zakładówce", poprzednie otrzymał trzy lata temu, występując w barwach Ochotniczej Straży Pożarnej. Spośród 59 bramek zdobytych w mistrzostwach najładniejsza była ta strzelona przez Pawła Kwaśniewskiego, który w jednym z meczów uderzył z zerowego kąta, bezpośrednio z rzutu rożnego i po chwili cieszył się najniespodziewaniej w świecie (nawet dla siebie samego...) z rzadkiej urody trafienia. Pięciogodzinna impreza w hali Zespołu Szkół to przede wszystkim okazja do spędzenia wolnego czasu na sportowo. Przed dwunastą edycją, w roku 2012, trzeba znowu spróbować (który to już raz?) wypracować taki regulamin turnieju, który usatysfakcjonowałby wszystkich jego uczestników i nie wzbudzał kontrowersji, których nie udaje nam się unikać...

Wyniki turnieju, strzelcy goli i końcowa tabela:

ZBR - MOW 5:1 (2:0)
P. Wegner 2, G. Machciński, C. Ojdana, I. Nowak - S. Nylec

Skarbek - Dobrynka 0:4 (0:3)
B. Lica 4

OSP - MOW 5:0 (3:0)
Ł. Dudzic 2, P. Władyczak 2, A. Łukaszewski

ZBR - Dobrynka 2:4 (1:1)
G. Machciński, P. Wegner - M. Tyda 2, B. Lica, A. Taras

Skarbek - OSP 3:4 (1:3)
P. Kwaśniewski 2, M. Grabowski - Ł. Dudzic 2, P. Władyczak 2