Z czwartym miejscem i pucharem fair-play 14.02.2011r.
Młodzi futboliści Iskry Krajenka triumfowali w halowym turnieju juniorów starszych zorganizowanym przez działaczy Krajny Sławianowo w szkolnym obiekcie w miejscowości Święta koło Złotowa.
Zespół kierowany (dodajmy - bardzo ekspresyjnie...) przez jednego z najbardziej doświadczonych szkoleniowców ziemi pilskiej Romana Michalskiego odniósł trzy zwycięstwa i jedynie gospodarze zdołali mu "urwać" dwa punkty. Drugie miejsce przypadło Pogoni Łobżenica, która poniosła tylko jedną porażkę, w najbardziej zaciętym i "gorącym" zarazem meczu z Iskrą (1:2). Pierwotnie miejscowi mieli wystawić w zawodach dwa zespoły, ale drugi został zastąpiony właśnie przez łobżeniczan. Piłkarze MKS-u, prowadzeni przez Sławomira Słonkę, zajęli czwartą pozycję. Zawody rozpoczęliśmy dość niefortunnie, gdyż tocząc absolutnie wyrównany bój z Iskrą byliśmy gorsi o jednego gola. Ta konfrontacja miała wpływ na dalszą postawę czerwono-niebieskich, którzy grając potem troszkę bez werwy przegrali z Pogonią 0:3 i Krajną 0:2. Przebudzili się w ostatniej potyczce ze Zrywem Sypniewo, wreszcie pokazując dobrą, skuteczną grę i zasłużenie wygrywając 3:2. Debrznianie otrzymali z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Złotów Sławomira Czyżyka (zarazem długoletniego działacza "Krajny") puchar fair-play. Oficjele (w osobach S. Czyżyka i trenera sławianowian Andrzeja Bednarka) wyróżnili również najlepszego zawodnika (Tomasz Gruenwald z Krajny) i bramkarza (Damian Wruk z Iskry). Imprezę sędziował Ryszard Woźniak z Piły, a rywalizowano w meczach trwających 15 minut (bez dzielenia czasu gry na dwie połowy). To druga wizyta MKS-u w hali w Świętej. Pięć lat temu gościli tam seniorzy, którzy w zawodach organizowanych wtedy przez Spartę Złotów zajęli drugie miejsce.