Słonka oficjalnie w MKS-ie 04.02.2011r.
Wczoraj parafowana została zapowiadana przez nas wcześniej umowa czasowego transferu z Jedności Zakrzewo do MKS Debrzno bramkarza Sławomira Słonki. To pierwsza istotna zmiana w kadrze zespołu seniorów przygotowującego się obecnie do rundy rewanżowej.
Słonka został wypożyczony z Zakrzewa do 30 czerwca 2011r. Do "dopięcia" sprawy pozostają jedynie szczegóły techniczne, czyli wyrejestrowanie piłkarza z OZPN Piła i zgłoszenie go do rozgrywek prowadzonych przez Podokręg Słupski Pomorskiego ZPN. O przebiegu dotychczasowej przygody Sławka z futbolem pisaliśmy przy okazji informacji dotyczącej objęcia przez niego obowiązków trenerskich w drużynach młodzieżowych naszego klubu. Nie mamy wątpliwości, że transfer golkipera to pomyślna wieść dla sympatyków czerwono-niebieskich. Czy będą następne takie w tym okienku transferowym, pokażą najbliższe tygodnie.