Kurczeba, Lutko, Moszyński, Skurcz... 16.11.2010r.
Minął tydzień, a "Dziennik Bałtycki" wciąż "błyszczy" w najlepsze... Skoro wnioski sprzed siedmiu dni nie zostały wyciągnięte, konsekwentnie piszemy o kolejnych przykładach traktowania kibiców jak osobników mających kłopoty z myśleniem i przyjmujących wszystko bezkrytycznie.
Trzynasta kolejka słupskiej klasy okręgowej, mecz Poloneza Bobrowniki z MKS-em Debrzno. Skład gospodarzy zaprezentowano (a jakże!) z błędami. Kurczaba, Ludko, Moszczyński, Skórcz - tacy zawodnicy znajdują się w kadrze trenera Tadeusza Wanata, a nie ci podani (wersja oryginalna w tytule niniejszego materiału) przez zagubionych jak dzieci we mgle pracowników redakcji. Na dodatek strzelców goli i zestawienie, w jakim zagrał MKS w Damnie zupełnie pominięto. Czyli nic nowego, postąpiono dokładnie tak, jak ostatnio... Informujemy wszem i wobec zatem, iż telefon kontaktowy do klubu z Debrzna jest czynny 24 godziny na dobę i niezbędne dane dotyczące meczu zawsze można uzyskać. Oczywiście jeśli się chce, jeśli podchodzi się do swoich obowiązków rzetelnie! Ech, nowoczesne dziennikarstwo, na miarę dwudziestego pierwszego stulecia...