Budowa rozpoczęta 05.11.2010r.
W czwartek 28 października chojnicka firma "Cer-Bud" wkroczyła na teren budowy obiektu socjalno-technicznego na Stadionie Miejskim. Wcześniej informowaliśmy o rozstrzygnięciu przetargu na tę tak potrzebną i długo oczekiwaną przez nasz klub inwestycję.
Dzień po dniu będziemy obserwować postępy w pracach budowlanych, co jakiś czas zamieszczając na naszej stronie internetowej dokumentację fotograficzną (zakładka "Klub" - "Budowa budynku klubowego"). Miejmy nadzieję, że bez przeszkód obiekt powstanie zgodnie z założonym planem, tzn. do końca roku w stanie surowym, a do 30 czerwca 2011r. zostanie oddany do użytku. W budynku będą znajdować się dwie obszerne szatnie, wraz z osobnym dla każdej z drużyn zapleczem sanitarnym (prysznice, umywalki, WC), pomieszczenie sędziowskie (również z prysznicem), magazynek i biuro. Całość o powierzchni niemal 150 metrów kwadratowych. Obiekt w przyszłym roku ma być przyłączony do miejskiej ciepłowni.