Pomóżmy Łukaszowi 24.09.2010r.
Uwaga kibice! Podczas najbliższego meczu seniorów MKS-u z Diamentem Trzebielino tradycyjnie będziemy rozprowadzać wśród osób obecnych na stadionie bilety/cegiełki w cenie 2 złote za sztukę.
Dotąd cała kwota zebrana z tego tytułu była przeznaczana na bieżące funkcjonowanie sekcji piłki nożnej czerwono-niebieskich, wyjątkiem będzie niedzielne spotkanie. Otóż MKS Debrzno wraz z innymi klubami powiatu człuchowskiego przyłącza się do akcji Ludowego Klubu Sportowego "Wielim" Szczecinek oraz grupy "Wielimowcy 97" i dochód ze sprzedaży biletów/cegiełek przekaże na rzecz 8-letniego Łukasza Smółki z podszczecineckiego Turowa, u którego to chłopca kilka tygodni temu wykryto niezwykle groźną chorobę - białaczkę limfoblastyczną. Koszty leczenia są bardzo duże, stąd liczy się każda forma pomocy. Zachęcamy zatem wszystkich, którzy pojawią sie w niedzielę na Stadionie Miejskim do wsparcia tej szczytnej inicjatywy. Liczymy nie tylko na kupno biletu, lecz być może także na indywidualne wpłaty, które niezwłocznie przekażemy na odpowiednie konto tak, aby służyły leczeniu dziecka.