Trzy gole z Pogonią 27.08.2010r.
Wygraną 3:1 zakończył się sparingowy mecz juniorów starszych z Pogonią Łobżenica. Czerwono-niebiescy byli zespołem lepszym, stwarzając sporą ilość dogodnych do strzelenia dalszych bramek sytuacji. Ze skutecznością było jednak na bakier, stąd dużo niższy rezultat, niż wynikałoby to z obrazu gry.
Pierwsze trafienie zanotowaliśmy w 18 min., gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Krystiana Olszewskiego celną główką umieścił futbolówkę w siatce Wojciech Marczak. Na drugiego gola czekaliśmy do 36 minuty. Wtedy efektownie przymierzył zza pola karnego Olszewski. W 59 min. goście odpowiedzieli kontaktową bramką, zdobytą po rzucie karnym, podyktowanym za faul, który przydarzył się w szesnastce "na spółkę" Mateuszowi Bucholcowi i Arkadiuszowi Borzyszkowskiemu. Wynik ustalił tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego (grano 80 minut) Wojciech Taras, który nie zmarnował okazji sam na sam z bramkarzem. Paweł Władyczak sprawdził w kontrolnej potyczce dziewiętnastu piłkarzy. Do inauguracji sezonu pozostało dziewięć dni. Debrznianie rozpoczną edycję 2010/2011 od wyjazdowych spotkań z Koralem Dębnica (juniorzy starsi i młodsi) w niedzielę 5 września.

MKS Debrzno - Pogoń Łobżenica 3:1 (2:0)
Bramki dla MKS-u: Wojciech Marczak (18), Krystian Olszewski (36), Wojciech Taras (80)
MKS: Lisewski (41 Robert Wysocki) - Mikołajczyk, W. Taras, A. Molenda, Obarzanek - Borzyszkowski, Marczak, Olszewski, Kwaśniewski - Malmon, Szostek
Ponadto grali: Klukowski, Barczewski, Paliwoda, Mulik, M. Bucholc, P. Klejdysz i Smoliński