Zaproszenie na mecze seniorów 13.08.2010r.
Zaledwie dziewięć dni pozostało do inauguracji nowego sezonu ligowego w słupskiej klasie okręgowej seniorów. Znamy dokładne terminy i godziny rozpoczęcia wszystkich meczów MKS-u rozgrywanych w rundzie jesiennej w roli gospodarzy.
Czerwono-niebiescy rozpoczną rozgrywki w niedzielę 22 sierpnia o godz. 16.00. derbowym spotkaniem z Czarnymi Czarne. Zdecydowaną większość gier zaplanowano właśnie na niedziele. I tak 12 września podejmiemy Skotawię Dębnica Kaszubska, 26 września zawita do Debrzna Diament Trzebielino, 10 października rezerwy Bytovii Bytów, a 24 października Anioły Garczegorze. Powyższe cztery konfrontacje odbędą się o godz. 15.00. Kończący potyczki o punkty w 2010r. na własnym obiekcie mecz ze Spartą Sycewice wyznaczono na 7 listopada o godz. 13.00. Wyjątek od reguły stanowi rywalizacja z Gryfem II Słupsk. To spotkanie rozegramy w sobotę 4 września o godz. 16.00. Ogółem zatem kibice klubu znad Debrzynki siedmiokrotnie będą mogli obejrzeć swoich piłkarzy na stadionie przy ul. Sportowej w I części edycji 2010/2011.