Od Czarnych do Poloneza 23.07.2010r.
Komisja Gier i Ewidencji Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej opublikowała oficjalny terminarz rozgrywek klasy okręgowej seniorów w rundzie jesiennej sezonu 2010/2011. Pełną jego wersję umieściliśmy już na naszej stronie internetowej.
MKS inauguruje ligę meczem na własnym boisku z Czarnymi Czarne w weekend 21/22 sierpnia. Na początek więc "legendarne derby", które przed laty "rozpalały do czerwoności" kibiców. Dziś mamy trochę inne czasy i rzeczywistość, ale i tak mecz zapowiada się bardzo interesująco, bo zmierzą się przecież beniaminek okręgówki ze spadkowiczem z IV ligi. Pierwsze trzy kolejki jawią się jako bardzo trudne dla czerwono-niebieskich, ponieważ oprócz derbowego boju z Czarnymi zagramy na wyjeździe z innym kandydatem do awansu Pogonią Lębork oraz u siebie z rezerwami III-ligowego Gryfa Słupsk. Ponadto w tej rundzie podejmiemy w Debrznie Skotawię Dębnica Kaszubska, Diament Trzebielino, Bytovię II Bytów, Anioły Garczegorze i Spartę Sycewice. Z kolei w roli gości wystąpimy sześciokrotnie. Poza wspomnianą wizytą w Lęborku zmierzymy się także z ekipami Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, Chrobrego Charbrowo, Uranii Udorpie, Piasta Człuchów i Poloneza Bobrowniki. Niedługo będą znane dokładne daty i godziny rozpoczęcia spotkań MKS-u w Debrznie, o czym niezwłocznie poinformujemy kibiców.