"Wakacje 2010" 22.07.2010r.
Równe trzy tygodnie pozostało do kolejnego wydania turnieju "dzikich" drużyn "Wakacje 2010". Impreza organizowana już po raz ósmy przez nasz klub we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Centrum Kultury, Sportu i Turystyki oraz od poprzedniej edycji przy wsparciu Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego odbędzie się 12 sierpnia 2010r. (czwartek) o godz. 11.00.
Przypomnijmy, że początkowo była umiejscowiona na Stadionie Miejskim, a od 2009 r. rywalizujemy na boisku "Orlik" przy MOW. Zapraszamy drużyny (minimum pięcioosobowe) w trzech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne. Zgłoszeń można dokonywać pod nr telefonu 609 266 529 (tam też szczegóły organizacyjne) lub w dniu turnieju do godz. 10.30. bezpośrednio na boisku. Na cztery najlepsze zespoły w każdym roczniku czekają puchary, a uhonorowani zostaną także najskuteczniejsi strzelcy we wszystkich kategoriach wiekowych. Przyznamy oprócz tego specjalne wyróżnienie dla ekipy, która zaprezentuje... najciekawszą nazwę. Zachęcamy do licznego uczestnictwa dzieci i młodzież z Debrzna i całej gminy, jak również tych, którzy przebywają czasowo nad Debrzynką, korzystając z letniej kanikuły!