Kalendarz sparingów 08.07.2010r.
7 lipca rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu seniorzy MKS-u. Pisaliśmy, że "na dniach" będzie znany plan spotkań towarzyskich w drodze do inauguracji rozgrywek, zaplanowanej na weekend 21/22 sierpnia.
Czerwono-niebiescy zaczną od towarzyskiego turnieju w Szczytnie (10 lipca) organizowanego przez działaczy miejscowej Victorii. Oprócz gospodarzy i naszej drużyny wezmą w nim udział także Brda Przechlewo i Koral Dębnica. W środę 14 lipca o godz. 18.30 czeka podopiecznych Mirosława Kisełyczki ciekawy i wymagający zarazem sprawdzian, gdyż zmierzymy się na wyjeździe z Leśnikiem Margonin. Rywale to piąta ekipa grupy północnej IV ligi wielkopolskiej poprzedniej edycji. Starsi kibice debrznian pamiętają być może boje z tym klubem w sezonie... 1996/97 w pilskiej klasie okręgowej. Kolejną "kontrolkę" rozegramy 25 lipca o godz. 16.00. w Debrznie z Kamionką Kamień Krajeński. 1 sierpnia o godz. 11.00 rozpocznie się na Stadionie Miejskim tradycyjny (to dwunasta jego edycja) turniej o "Puchar Lata" . Tym razem przyjadą do nas Polonia Jastrowie, Kolejarz Chojnice i Krajna Sławianowo., a więc zespoły, które gościły już wcześniej na imprezie wakacyjnej (odpowiednio w 2001, 2000 i 2006 roku). 8 sierpnia o godz. 16.00., znowu u siebie, kolejny sparing, a podejmować będziemy Brdę Przechlewo. Trzy dni później natomiast, 11 sierpnia o godz. 18.00., zagramy mecz rewanżowy w Przechlewie. Do "zagospodarowania" pozostaje oprócz tego termin 14 sierpnia i być może wtedy odbędzie się jeszcze jeden sprawdzian.