ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Żadnych wątpliwości 15.05.2010r.
Bez najmniejszych kłopotów uporali się z Uranią Udorpie juniorzy młodsi. Debrznianie wysoko pokonali rywala, który zawitał do nas "gołą" jedenastką, od początku nie zostawiając złudzeń co do tego, która z drużyn zasługuje na komplet punktów.
Jedna z pierwszych akcji zespołu debrzneńskiego, w 2 minucie gry, przyniosła powodzenie. Bramkarz gości zbyt krótko wybił futbolówkę, przejął ją Krystian Szostek i precyzyjnym lobem umieścił w bramce. Widoczna przewaga czerwono-niebieskich zaowocowała następnymi golami. W 15 min. na 2:0 podwyższył Szymon Malmon, natomiast trzy minuty później ładnie wykończył akcję całego zespołu Mariusz Góra. 3:0 w 18 minucie przywoływało wspomnienia z jesiennego spotkania w Udorpiu, kiedy w tej samej fazie rywalizacji prowadziliśmy w takim samym stosunku, lecz ostatecznie skończyło się wynikiem nierozstrzygniętym... Tym razem takie obawy były całkowicie nieuzasadnione, a gdy w 35 min. Malmon strzelił na 4:0 było w zasadzie "po meczu". Po przerwie kolejne gole autorstwa Szostka i Malmona (23 trafienia w sezonie i następny hat-trick) oraz honorowa bramka udorpian w 67 minucie. MKS pewnie zainkasował trzy "oczka" i umocnił swą pozycję w czołówce tabeli.
W czwartek 20 maja o godz. 17.00. zagramy u siebie zaległe derby z Koralem Dębnica.

MKS Debrzno - Urania Udorpie 6:1 (4:0)
Bramki dla MKS-u: Szymon Malmon (15, 35, 60), Krystian Szostek (2, 47), Mariusz Góra (18)
MKS: Smoliński - Obarzanek, M.Bucholc, Mikołajczyk, Barczewski - Szostek, Borzyszkowski, Olszewski (75 Szarek), Góra - Kwaśniewski (49 Michał Walkiewicz), Malmon