Z Lipniczanką, Bytovią i Piastem w czerwcu 16.04.2010r.
Poznaliśmy nowe daty rozegrania meczów ligowych odwołanych decyzją Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, a zaplanowanych pierwotnie na 17 i 18 kwietnia.
Komisja Gier i Ewidencji stanęła na wysokości zadania i znalazła na tyle dogodne terminy, aby nie doszło do kolizji spotkań poszczególnych grup wiekowych. Seniorzy MKS-u zagrają u siebie z Lipniczanką Lipnica w środę 16 czerwca o godz. 17.30. i będzie to de facto przedostatnia seria sezonu 2009/2010. Tydzień wcześniej, 9 czerwca o 17.30., odbędzie się (także w Debrznie) potyczka juniorów młodszych MKS-u z Bytovią Bytów. Ostatnia zaległość dotyczy juniorów starszych, którym derbową konfrontację w Człuchowie z Piastem wyznaczono na sobotę 19 czerwca o godz. 12.00. Zatem pierwsza drużyna czerwono-niebieskich rozpocznie rundę wiosenną od wyjazdowego meczu z Kaszubią Studzienice, 25 kwietnia o godz. 15.00. Na powitanie rundy rewanżowej mamy więc aż trzy spotkania poza Debrznem...