Wracają karnety, zostają bilety 25.03.2010r.
Nieuchronnie zbliża się rozpoczęcie wiosennych zmagań w klasie A seniorów. Pisaliśmy już, że pierwszy mecz na własnym boisku piłkarze MKS-u rozegrają 18 kwietnia o godz. 17.00. z Lipniczanką Lipnica. Ogółem czerwono-niebiescy zaprezentują się swojej publiczności pięciokrotnie.
Tradycją w trakcie spotkań ligowych na Stadionie Miejskim jest rozprowadzanie wśród publiczności biletów/cegiełek. W roku 2010 będziemy kontynuować tę akcję, mając nadzieję na wsparcie przez kibiców symboliczną kwotą budżetu klubowego. W poprzednich latach cena pojedynczego biletu wynosiła 2 złote. Wprawdzie lutowe Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze MKS-u zobowiązało władze stowarzyszenia do podniesienia ceny do 3 złotych, jednak podczas ostatniego posiedzenia zarządu klubu stosunkiem głosów 3:2 zadecydowano o pozostawieniu jej na dotychczasowym poziomie. Dla porządku przypomnijmy, iż wpłaty są absolutnie dobrowolne. Przed niemal trzema laty, jesienią 2007 roku, kibice mogli pomóc finansowo czerwono-niebieskim z Debrzna nabywając karnety na całą rundę. Wracamy do tej inicjatywy teraz. Każdy kto wpłaci 30 złotych otrzyma okolicznościowy karnet wraz z imieniem i nazwiskiem oraz wybranym przez siebie numerem. Bliższych informacji udziela Sebastian Michno, tel. 609266529, lub na stadionie przy stanowisku spikerskim podczas potyczek ligowych MKS-u. Zapraszamy!