Chcesz pomóc klubowi? Zrób to! 18.02.2010r.
Jeśli jesteś sympatykiem MKS Debrzno i chcesz w bardzo przystępny sposób dopomóc swojemu ulubionemu klubowi sportowemu, uważnie przeczytaj niniejszy materiał.
Wprawdzie debrzneński klub nie jest organizacją pożytku publicznego (o taki status stowarzyszenie będzie się starać w najbliższym czasie), ale rozliczając się z fiskusem za rok 2009 można przekazać środki pieniężne na rzecz czerwono-niebieskich za pośrednictwem innego podmiotu. Chodzi o fundację "Partnerstwo", której jednym z celów działania jest m.in. pomoc klubom w upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu. Składając zeznanie podatkowe za miniony rok wystarczy w odpowiedniej rubryce (zobacz przykłady) wpisać nazwę "Fundacja Partnerstwo", numer KRS: 0000197334, a następnie w informacji uzupełniającej "Miejski Klub Sportowy Debrzno, ul. Traugutta 2, 77-310 Debrzno". Wszystkie pieniądze (1% podatku należnego) Urząd Skarbowy w terminie do 3 miesięcy przekaże fundacji, a ta przeleje je na konto MKS Debrzno na podstawie umowy darowizny. Pamiętajmy, że liczy się dosłownie każda złotówka i wszyscy możemy w najprostszy z możliwych sposobów wspomóc klub znad Debrzynki, absolutnie przy tym nic nie tracąc. Zachęcamy zatem do wzięcia udziału w tej akcji!