ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Trzy razy Malmon 19.09.2009r.
Po wygranej w Bytowie juniorzy młodsi MKS-u zanotowali drugie zwycięstwo w tym sezonie. Po meczu "bez historii" pokonali Start Miastko 4:0 pewnie inkasując trzy punkty.
Właściwie przez całe spotkanie wyższość debrznian nie była zagrożona, a następnych goli mogło być naprawdę sporo. Niestety, trzeba zganić czerwono- niebieskich za nazbyt indywidualną grę, co utrudniało skuteczne kończenie akcji. Za mało także było gry skrzydłami, przez co skomasowana obrona miastczan radziła sobie z naszymi atakami w miarę przyzwoicie. Dość "narzekań" jednak, pamiętajmy, że zespół MKS-u dopiero się tworzy i z każdym meczem wszystko powinno funkcjonować znacznie lepiej. Warto zauważyć 3 gole Szymona Malmona. Napastnik debrzneński błyskawicznie wyprowadził zespół na prowadzenie zdobywając pierwszą bramkę już w 40 sekundzie rywalizacji. Potem dołożył kolejne dwa trafienia, a prócz tego jeszcze dwukrotnie znalazł się w idealnych sytuacjach pod bramką miastecką. Wynik w 73 min. ustalił rezerwowy Michał Walkiewicz, z bliska strzelając pod poprzeczkę. Martwi kontuzja Rafała Małeckiego, który skręcił staw skokowy i jego występy w najbliższych spotkaniach ligowych są wykluczone.
Przed najmłodszą drużyną MKS-u wyjazdowe derby z Koralem Dębnica. Mecz odbędzie się 27 września o godz. 13.30.

MKS Debrzno - Start Miastko 4:0 (2:0)
Bramki: Szymon Malmon (1, 34, 69), Michał Walkiewicz (73)
MKS: M. Biszczanik - Obarzanek, Kwaśniewski, M.Bucholc (74 Smoliński), B.Bucholc (50 Borzyszkowski) - Szostek (71 Góra), Olszewski, Mazur (68 Kocjan), Mulik (57 Michał Walkiewicz) - Malmon (71 Górnowicz), Małecki (35 Jaworski)

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::