ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Łatwe gole, łatwe punkty 29.08.2009r.
Pół tuzina goli zdobyli juniorzy starsi MKS-u na początek nowego sezonu. Śmiało można podsumować sobotnią konfrontację z Victorią Dąbrówka stwierdzeniem, iż spokojnie bramek mogło paść dwa razy tyle.
Rywale nie zmusili debrznian do większego wysiłku, grali zresztą całe 90 minut w dziesięcioosobowym składzie. Czerwono-niebiescy wystąpili w zestawieniu mocno zmienionym w porównaniu z tak udaną edycją 2008/2009. Praktycznie z podstawowego składu pojawili się na placu gry jedynie Jakub Wołek, Dariusz Piekarski, Przemysław Szczubiał i Wojciech Romanowski, a na ławce usiadł Tomasz Sekta. Pierwszy ligowy mecz pod wodzą wracającego do trenerki po dwóch latach pauzy Pawła Władyczaka wypadł przyzwoicie, chociaż na premierowego gola czekaliśmy aż niespełna pół godziny. Bramkę gości "odczarował" Marcin Molenda, który później dołożył jeszcze dwa trafienia. Dwie bramki zdobył rezerwowy Rafał Posert. "Furminio" potrzebował na to ledwie siedmiu minut od momentu wejścia na boisko. Swój udział w pewnej wygranej miał również kapitan Piekarski. Nie brakowało wyśmienitych okazji na kolejne gole, ale nazbyt rozluźnieni debrznianie byli wiele razy nieskuteczni pod bramką Victorii. Jak chociażby w 89 min., kiedy Wojciech Taras nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego przez arbitra Stanisława Bugla za faul na Szczubiale. Stoper MKS-u nie wcelował w światło bramki posyłając futbolówkę obok lewego słupka...
Drugi mecz rozegramy nietypowo, bo w piątek 4 września o godz. 17.30. Będzie to wyjazdowa potyczka ze Startem Miastko.

MKS Debrzno - Victoria Dąbrówka 6:0 (2:0)
Bramki: Marcin Molenda (29, 55, 87), Rafał Posert (59, 64), Dariusz Piekarski (37)
MKS: Lisewski - Wołek, W.Taras, Maślanyk, B.Bucholc (72 M.Bucholc) - Romanowski, Marczak (82 Sekta), Piekarski, Szczubiał - M.Molenda (87 Mazur), Klukowski (57 Posert)

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::