Z Białogardem 22 lutego 08.02.2009r.
Szybkimi krokami zbliża się decydująca faza rozgrywek o mistrzostwo II ligi tenisa stołowego. Pingpongiści Flex-in/MKS Debrzno najbliższe spotkania o punkty rozegrają w Szczecinie i Policach 15 lutego.
Poznaliśmy także termin zaległego, przełożonego z 1 lutego (na prośbę naszego klubu) meczu wyjazdowego z TT 2005 Białogard. Obie strony za aprobatą Wielkopolskiego Związku Tenisa Stołowego ustaliły, iż arcyważna dla końcowego układu tabeli konfrontacja odbędzie się 22 lutego o godz. 11.00 w Białogardzie. W minioną niedzielę natomiast odbyły się inne spotkania. Zwraca uwagę znakomita postawa w rundzie rewanżowej Chrobrego Międzyzdroje, który rozgromił na własnym terenie po 9:1 Salos Szczecin i Championa Police, a wcześniej odprawił z kwitkiem w takim samym stosunku rywali ze Stargardu. Koszalinianin Koszalin zachował pozycję lidera, męcząc się jednak ze Spartą Złotów. Ta sama Sparta wywalczyła ważny punkt remisując 5:5 w Białogardzie. Solidny ATS Stargard Szczeciński zainkasował trzy oczka pokonując minimalnie policzan i remisując z Salosem. Spoglądając na aktualną sytuację w tabeli łatwo skonstatować jak ważne będą mecze MKS-u w Policach i Białogardzie. Zmierzymy się tam z "towarzyszami niedoli", tzn. bezpośrednimi rywalami w walce o ligowy byt. Niestety, pod znakiem zapytania stoi udział w lutowych potyczkach Rafała Obary, zajętego obowiązkami zawodowymi.