Treningi od 13 stycznia 11.12.2008r.
Znany jest plan przygotowań drużyny seniorów MKS-u Debrzno do rundy wiosennej sezonu 2008/2009 w słupskiej klasie A. Czerwono-niebiescy spotkają się pierwszy raz po dłuższej przerwie 13 stycznia w hali Zespołu Szkół. Do inauguracji rozgrywek ligowych zaplanowano sześć gier kontrolnych.
W sobotę 7 lutego o godz. 14.00 zagramy u siebie z Piastem Człuchów. Pozostałe sparingi odbędą się w terminach niedzielnych. 15 lutego (godz. 14.00) pojedziemy do Więcborka, tydzień później o tej samej godzinie odbędzie się rewanż z Gromem w Debrznie. 1 marca o godz. 14.00 czeka nasz zespół wyjazdowa potyczka z Jednością Zakrzewo. Przedostatnia "kontrolka" to konfrontacja z Kamionką Kamień Krajeński u siebie 8 marca o godz. 13.00. Przygotowania zakończymy meczem z Krajną w Sławianowie 15 marca o godz. 14.00. To ostatnie spotkanie stoi jednak pod znakiem zapytania, gdyż możliwe, iż w tym terminie będą się już zaczynać rozgrywki mistrzowskie. Decyzję co do planu gier w rundzie rewanżowej podejmie Zarząd Pomorskiego Związku Piłki Nożnej jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.