"Grand Prix" i halówka 04.12.2008r.
7 grudnia odbędą się dwie imprezy sportowe organizowane przez MKS. O godz. 9:30 rozpoczną się zmagania młodych pingpongistów w II turnieju o "Grand Prix" Debrzna w sezonie 2008/2009.
Jak zwykle liczymy na liczny udział dziewcząt i chłopców (także spoza naszego miasta) ze szkół podstawowych i gimnazjów. Do końcowej klasyfikacji cyklu zaliczamy cztery najlepsze rezultaty każdego zawodnika spośród pięciu startów, tak więc nawet jeśli ktoś nie brał udziału w I turnieju 10 listopada, nie stoi jeszcze na straconej pozycji. Zapraszamy do hali Zespołu Szkół!
Tuż po zakończeniu tej imprezy, o godz. 14:00 rusza XI edycja Debrzneńskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich. Dwukrotnie przekładaliśmy inaugurację sezonu halowego, były problemy z odpowiednią liczbą zespołów w lidze, ale wreszcie w niedzielę zabrzmią pierwsze gwizdki sędziów. Zaczynamy rozgrywki w składzie ośmiu ekip, bo ostatecznie drużyna Gromu Stanisławka potwierdziła udział w lidze. Mamy zatem o jeden zespół więcej niż przed rokiem i dwoma laty. W każdą niedzielę rozegramy dwie kolejki, czyli co tydzień odbędzie się po osiem meczów. Emocji z pewnością nie zabraknie, zachęcamy sympatyków halowej odmiany futbolu do odwiedzania przyszkolnego obiektu. W innym miejscu na naszej stronie internetowej umieściliśmy terminarz rozgrywek.