Salos - NitBud na inaugurację 29.11.2008r.
Ostatecznie 7 grudnia o godz. 14:00 ruszą rozgrywki XI edycji Debrzneńskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich. W tym sezonie wystartuje siedem lub osiem zespołów, ta jedyna niewiadoma dotyczy Gromu Stanisławka, którego udział rozstrzygnie się w ciągu najbliższych kilku dni.
W lidze zagrają zarówno "starzy dobrzy znajomi", a więc Ogrodowa/Gama, Meble/Szufrajda i Salos, jak również debiutanci (Dobrynka Debrzno Wieś, Nowicjusze Człuchów, Bez Nazwy Debrzno i NitBud Debrzno).
Na wczorajszym spotkaniu kierowników zespołów dokonano losowania numerów do terminarza dla poszczególnych ekip. W pierwszej kolejce zagrają Salos z NitBudem, Bez Nazwy z Ogrodową/Gama, Dobrynka z Nowicjuszami i ewentualnie Meble/Szufrajda z Gromem.
Drużyny będą rywalizować systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Cały terminarz sezonu 2008/09 zamieścimy wkrótce na naszej stronie internetowej.