Liga halowa po raz jedenasty 05.11.2008r.
Kończą się rozgrywki piłkarskie rundy jesiennej, coraz częściej myślimy o rywalizacji w hali. Nasz klub, jak co roku, jest organizatorem Debrzneńskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich.
Przed nami już jedenasta edycja tej popularnej imprezy. Start ligi zaplanowany jest na 23 listopada. Zapraszamy drużyny do zgłoszeń uczestnictwa, wszelkich informacji można uzyskać pod numerem telefonu 609 266 529. Poprzednie dwa sezony były skromne, jeśli chodzi o liczbę rywalizujących ekip, gdyż rok i dwa lata temu bawiło się w halowy futbol w Debrznie tylko po siedem zespołów. Mamy nadzieję, że w edycji 2008/2009 wystartuje nieco więcej drużyn. Zachęcamy do gry zespoły z Debrzna oraz bliższej i dalszej okolicy. Zebranie organizacyjne, na którym zostaną omówione szczegóły regulaminowe i ustalony terminarz odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół 19 listopada o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym spotkaniu. W poprzednich latach liga była adresowana do piłkarzy grających na co dzień w klubach, jak również do osób, które futbol traktują wybitnie zabawowo, jako przyjemną formę spędzania wolnego czasu w długie zimowe wieczory. Jedyne obostrzenie stanowił wiek zawodników (17 lat). Tę tradycję organizatorzy chcą podtrzymać tak, aby debrzneńska halówka była przeznaczona dla zróżnicowanego grona zawodników.