"Puyol" nie zagra w trzech meczach 24.10.2008r.
Komisja Dyscypliny Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na środowym posiedzeniu podjęła decyzję o nałożeniu kary dyskwalifikacji w wymiarze 3 spotkań ligowych dla zawodnika MKS-u Debrzno Marcina Molendy.
Przypomnijmy, ze debrznianin w ostatnim w rundzie jesiennej występie czerwono-niebieskich w klasie okręgowej juniorów młodszych w Dębnicy ujrzał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie. Piłkarz będzie mógł wrócić na boisko dopiero w wiosennym meczu z Kolejarzem Chojnice, w czwartej kolejce drugiej części sezonu.
Dodajmy, że to pierwszy w edycji 2008/09 przypadek ukarania zawodnika MKS-u i mamy wielką nadzieję, że jednocześnie ostatni...