W niedzielę z Salosem i Championem 10.10.2008r.
12 października w hali Zespołu Szkół w Debrznie odbędą się dwa mecze o mistrzostwo II ligi tenisa stołowego mężczyzn. Flex-in/MKS zagra o godz. 11.00 z Salosem Szczecin i o 15.00 z Championem Police.
Pierwszy rywal czerwono-niebieskich to beniaminek rozgrywek i zespół nieznany zupełnie zarówno publiczności debrzneńskiej, jak i samym zawodnikom MKS-u. Z kolei policzanie rywalizowali już z naszymi pingpongistami w poprzednim sezonie i co istotne dwukrotnie wygrali z debrznianami (6:4 i 7:3). Tenisiści MKS-u chcą mocno powalczyć o wygrane w obydwu spotkaniach. Po rezultatach pierwszych meczów obecnej edycji widać wyraźnie, że rywalizacja będzie niezwykle wyrównana w każdej z potyczek, co zapowiada spore emocje i sprawia, że rozgrywki będą atrakcyjne. Salos zawita do Debrzna jako lider tabeli, po cennej wygranej z TT 2005 Białogard 6:4 i remisie 5:5 z Koszalinianinem Koszalin, natomiast Champion słabiej zainaugurował ligowe zmagania zdobywając na swoim terenie w dwóch potyczkach tylko jeden punkcik. Flex-in/MKS najprawdopodobniej wystąpi w niedzielę w najsilniejszym składzie, z Mirosławem Wrońskim, Jarosławem Zawiszą, Sławomirem Babińskim oraz Rafałem Obarą, który dotarł już do Debrzna z Holandii.
Jak zwykle gorąco zachęcamy sympatyków tenisa stołowego do odwiedzenia hali i kibicowania naszej drużynie. Zapraszamy!