Decyzje Komisji Gier 03.10.2008r.
Wczoraj obradowała Komisja Gier Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Na swoim posiedzeniu działacze podjęli m.in. dwie decyzje dotyczące drużyn naszego klubu.
Oficjalnie zatwierdzono walkower na korzyść debrznian w meczu klasy A seniorów Orkan Gostkowo - MKS, który nie odbył się w minioną sobotę, ponieważ arbiter główny stwierdził brak ważności badań lekarskich dziesięciu piłkarzy zespołu gospodarzy.
Druga kwestia dotyczyła spotkania juniorów starszych MKS-u z Zorzą Słosinko. Goście nie stawili się na zawody, potem w Związku tłumaczyli się kłopotami transportowymi. Jak było naprawdę, nie będziemy wnikać. W każdym razie MKS wyraził zgodę na prośbę ekipy ze Słosinka, aby jednak rozegrać mecz w innym terminie. Zaproponowaliśmy środę 8 października o godz. 16.30. Komisja Gier przystała na sugestię czerwono-niebieskich i drużyny spotkają się ponownie za kilka dni.