Mamy pięć lat! 01.09.2008r.
1 września 2003 roku w godzinach nocnych uruchomiona została strona internetowa www.mksdebrzno.prv.pl. Dzięki determinacji administratora witryny Roberta Białka od tego dnia nasz klub jest obecny w sieci. Czas płynie niezwykle szybko, dzisiaj mija 5 lat od tamtego wydarzenia.
Przez ten okres regularnie przekazywaliśmy najświeższe informacje o tym, co dzieje się w klubie pisząc o sukcesach i porażkach czerwono-niebieskich. Od początku oprócz R.Białka stronę tworzą Robert Szychowski, Paweł Bojarski i Sebastian Michno. Wiemy, że poza mieszkańcami Debrzna wielu internautów z nim związanych, a przebywających chwilowo lub na stałe daleko od miasta nad Debrzynką często zagląda na www MKS-u, mając w ten sposób możliwość najszybszego uzyskania wiedzy o wydarzeniach sportowych. Z meczów ligowych debrznian rozgrywanych na wyjazdach wielokrotnie można było śledzić wynik "na żywo". Obiecujemy, że do tradycji zapoczątkowanej podczas niesamowitego spotkania Bytovia Bytów - MKS 18 sierpnia 2004r. (7:5) wkrótce powrócimy.
"Okrągła" rocznica zwykle skłania do refleksji i podsumowań. Mamy świadomość, iż MKS w internecie to nie tylko wyniki, tabele, zdjęcia, relacje, zestawienia, ale również kawałek historii samego miasta. Życzmy sobie, aby wszystkim nam związanym z klubem nie zabrakło wytrwałości przez co najmniej pięć następnych lat. Przy okazji jubileuszu zapraszamy odwiedzających stronę do przekazywania uwag co do jej zawartości na jeden z adresów mailowych znajdujących się w dziale "redakcja".