Wygrana juniorów w Czernicach 11.08.2008r.
Zwycięstwem 2:0 (1:0) zakończyło się wyjazdowe spotkanie sparingowe juniorów starszych MKS-u w Czernicach z tamtejszą Iskrą rozegrane 7 sierpnia. Gole dla naszego zespołu zdobyli Wojciech Szeliga w 35 min. i Łukasz Dudzic w 70 min.
Mecz stał na bardzo przeciętnym poziomie. Debrznianie powinni zwyciężyć znacznie wyżej, m.in. po uderzeniach Damiana Bronowickiego i Ł. Dudzica piłka odbijała się od poprzeczki bramki gospodarzy.
MKS zagrał w następującym składzie:
Kowalczyk - Wałaszewski, Piekarski, Biszczanik, Szczubiał - Wołek, Marczak, Ł.Dudzic, Romanowski - Szeliga, Bronowicki.
Ponadto wystąpili: Lisewski, M.Bucholc, B.Bucholc, Sekta, Klukowski i Zembrzycki.
Obydwie drużyny spotkają się jeszcze raz 14 sierpnia o godz. 17.00 w Debrznie. Dla podopiecznych Mirosława Kisełyczki konfrontacja z Iskrą była drugim sprawdzianem przed rozpoczynającym się 27 sierpnia nowym sezonem. Poprzednio czerwono-niebiescy zremisowali 1 sierpnia na własnym boisku z przebywającym na obozie w naszym mieście Salosem Częstochowa 1:1 (0:1). Bramkę dającą remis ekipie MKS-u strzelił Wojciech Marczak.