Zmiany w terminarzu juniorów 01.08.2008r.
Pomorski Związek Piłki Nożnej Podokręg Słupski poinformował o zmianach w terminarzu rozgrywek młodzieżowych w rundzie jesiennej sezonu 2008/09.
Roszady są wprawdzie kosmetyczne, ale dla nas istotne, ponieważ dotyczą akurat grup, gdzie będą rywalizować piłkarze MKS-u. Otóż z gry w okręgówce juniorów starszych (A) zrezygnowała Stegna Parchowo, a miejsce tego klubu zajął Drzewiarz Rzeczenica. MKS zmierzy się z tym rywalem 11 października na własnym boisku. Narzekaliśmy całkiem niedawno na małą liczbę drużyn zgłoszonych do klasy okręgowej juniorów młodszych (B). Tymczasem najpierw dokooptowano do "debrzneńskiej" grupy Kolejarza Chojnice, a teraz doszli jeszcze absolutni debiutanci - Błękitni Przęsin. Z klubem z miejscowości leżącej w gminie Miastko czerwono-niebiescy zagrają w weekend 25/26 października, czyli na koniec rundy. Dzięki zgłoszeniu do ligi najpierw Kolejarza, a potem Błękitnych, ta grupa okręgówki rozszerzyła się do 10 zespołów i jest to zdecydowanie dobra wiadomość.