Są rywale, jest terminarz 10.07.2008r.
W weekend 16/17 sierpnia zainaugurowany zostanie ostatecznie sezon 2008/2009 w klasie A. Komisja Gier Podokręgu Słupskiego przesunęła start rozgrywek na tym szczeblu o tydzień.
Znany jest podział na grupy, zdecydowano się na wariant "północ-południe", a więc ten oszczędnościowy. Oto składy obydwu grup:

Grupa I: Anioły Garczegorze, Start Łeba, Błękitni Główczyce, Wybrzeże Objazda, KS Damnica, Leśnik Cewice, LKS Łebunia, Skotawa Budowo, Słupia Kobylnica, Szansa Siemianice, Stal Jezierzyce, Jantaria/Orkan Pobłocie, Dąb Kusowo, Diament Trzebielino.

Grupa II: MKS Debrzno, Sokół Wyczechy, Dolina Gałąźnia Wielka, Zawisza Borzytuchom, GTS Czarna Dąbrówka, GKS Kołczygłowy, Unia Korzybie, Granit Koczała, Garbarnia Kępice, Myśliwiec Tuchomie, Skotavia Dębnica Kaszubska, Urania Udorpie, Start Miastko, Orkan Gostkowo.

Czerwono-niebiescy rozpoczną nową edycję od wyjazdowej, derbowej potyczki z Sokołem Wyczechy. Poniżej zamieszczamy terminarz gier debrznian w rundzie jesiennej, natomiast pełne zestawienie dotyczące wszystkich drużyn w osobnym miejscu.

16/17 sierpmia Sokół Wyczechy - MKS
23/24 sierpnia MKS - GTS Czarna Dąbrówka
30/31 sierpnia Unia Korzybie - MKS
6/7 września MKS - Garbarnia Kępice
13/14 września Skotavia Dębnica Kaszubska - MKS
20/21 września MKS - Start Miastko
27/28 września Orkan Gostkowo - MKS
4/5 października MKS - Urania Udorpie
11/12 października Myśliwiec Tuchomie - MKS
18/19 października MKS - Granit Koczała
25/26 października GKS Kołczygłowy - MKS
2 listopada Zawisza Borzytuchom - MKS
8/9 listopada MKS - Dolina Gałąźnia Wielka

Związek wyznaczył terminy sobotnio/niedzielne, czyli to od gospodarzy zależeć będzie wybór dnia rozgrywania spotkań u siebie. Wyjątek stanowi data 2 listopada, która jest obligatoryjna. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja i to w obydwu grupach, w których co najmniej po kilka klubów będzie zapewne dążyć do awansu szczebel wyżej. Miejmy nadzieję, że w tym gronie nie zabraknie również MKS-u.
Ponieważ początek ligi został opóźniony, debrznianie zagrają dodatkowo jeszcze jeden mecz kontrolny, 10 sierpnia o godz. 17.00 na wyjeździe z Kamionką Kamień Krajeński. Czekamy z niecierpliwością na rozwianie ostatnich zagadek przed sezonem 2008/2009, czyli podział grup i sporządzenie terminarzy rozgrywek juniorskich. Te kwestie mają być rozstrzygnięte najdalej w przyszłym tygodniu.