Obiad i... o 15.00 marsz na stadion! 11.03.2008r.
W niedzielę 16 marca o godz. 15.00 rozpoczną się ligowe emocje dla kibiców w Debrznie w rundzie wiosennej sezonu 2007/08. Informowaliśmy wcześniej o ramowym terminarzu rozgrywek klasy okręgowej seniorów. Dzisiaj znane są już dokładne dni i godziny rozgrywania poszczególnych meczów czerwono-niebieskich.
Na Stadion Miejski w Debrznie zapraszamy sympatyków MKS-u ośmiokrotnie w tej części sezonu. Oprócz najbliższego spotkania z Karolem Pęplino kolejnych sześć potyczek MKS rozegra u siebie także o godz. 15.00. Będą to konfrontacje z Dębem Kusowo 22 marca, Leśnikiem Cewice 6 kwietnia, Iskrą Dretyń 20 kwietnia, Koralem Dębnica 1 maja, Myśliwcem Tuchomie 11 maja i Pomorzem Potęgowo 22 maja. Wyjątek stanowi derbowe spotkanie z Piastem Człuchów, które odbędzie się 31 maja o godz. 17.00, a taki termin został narzucony obligatoryjnie wszystkim klubom przez Pomorski ZPN (przedostatnia seria). Poznaliśmy również konkretne terminy gier wyjazdowych MKS-u. 30 marca o godz. 12.00 zmierzymy się z Jantarem Ustka, 12 kwietnia o 17.00 z Kaszubią Studzienice, 26 kwietnia o 17.00 ze Spartą Sycewice, 4 maja o 11.00 z Granitem Kończewo, 18 maja o 16.00 z Echem Biesowice, 25 maja o 12.30 z Chrobrym Charbrowo. Liga zakończy się eskapadą do Lęborka 7 czerwca, gdzie mecz zacznie się o 17.30. Przypomnijmy, że pierwotnie Związek zaplanował ostatnią kolejkę na 8 czerwca, ale uwzględniono sugestię kilku klubów (w tym naszego), by skończyć rozgrywki dzień wcześniej, unikając w ten sposób kolizji z Euro 2008 i meczem Niemcy - Polska. Serdecznie zapraszamy kibiców na spotkania MKS-u rozgrywane w grodzie nad Debrzynką. Pokażmy, że tradycyjnie widownia debrzneńska jest jedną z najliczniejszych w okręgówce! Informujemy także, że wracamy wiosną do podawania "na żywo" rezultatu wyjazdowej potyczki MKS-u. Zerkajcie zatem często na www.mksdebrzno.prv.pl!