ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Przebudzenie Salosu 07.01.2008r.
Już tylko Joga Bonito i Meble/Szufrajda liczą się w walce o triumf w jubileuszowej edycji debrzneńskiej ligi halowej. Z rywalizacji o pierwszą lokatę definitywnie odpadli obrońcy tytułu Ogrodowa/Gama, ulegając w meczu ostatniej szansy Joga Bonito 4:7.
O ile w perwszej odsłonie spotkanie było niezwykle wyrównane, to po przerwie liderzy nie pozostawili cienia wątpliwości, która z drużyn zasłużyła na wygraną. W tej konfrontacji ważny był także pojedynek dwóch najlepszych snajperów ligi. Zwycięsko z niego wyszedł Sylwester Nylec zdobywając dwa gole, przy jednym Pawła Wegnera. Rywalizujący o koronę króla srzelców zawodnicy "rozkręcili się" na dobre w kolejnych swoich meczach, aplikując rywalom osiem (Wegner) i siedem (Nylec) bramek! Długo przyszło kibicom obserwującym tegoroczny sezon czekać na przebudzenie Salosu, ale warto było! Grający wcześniej nieco mało fartownie zespół pokonał Team oraz Juve i natychmiast awansował z ostatniego na... czwarte miejsce. Dodajmy, że gole zdobywane przez trio Mirosław Kisełyczka (6) - Piotr Kowalkowski (3) - Krzysztof Jaworski (3) były przedniej urody. Pechowcem pierwszego w 2008 roku weekendu ligowego był Radosław Wójtowicz. "Zola" w meczu z Meblami zdążył zdobyć gola dającego niespodziewany remis jego drużynie do przerwy, aby później doznać bolesnego urazu stawu skokowego. To druga kontuzja w zespole Hoopu, gdyż wcześniej wyeliminowany z gry został Arkadiusz Nalepa. 13 stycznia o godz. 13.00. przedostatnie w sezonie 2007/08 spotkanie z halówką. Biorąc pod uwagę zwyżkę formy Salosu bodaj najbardziej ciekawie zapowiadają się potyczki tej drużyny z Joga Bonito i Ogrodową/Gama. Istotny dla końcowego układu tabeli będzie również mecz Mebli z Ogrodową, na którego rezultat z niecierpliwością będą czekać przedstawiciele Joga Bonito.