ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Plan przygotowań opracowany 01.07.2007r.
10 lipca wznowią treningi seniorzy MKS-u Debrzno, którzy będą sposobić się do startu nowego sezonu. Podopieczni Krzysztofa Borkowskiego sprawdzą formę w następujących meczach sparingowych: 15 lipca o godz. 17:30 u siebie z Włókniarzem Okonek, 22 lipca o godz. 16:00 na wyjeździe z Krajną Sławianowo, oraz dwukrotnie z Pogonią Łobżenica - 1 sierpnia w Łobżenicy i 5 sierpnia w Debrznie (godziny zostaną ustalone kilka dni przed ich rozegraniem).
Oprócz tego MKS zorganizuje tradycyjnie turniej o "Puchar Lata". Dziewiątą edycję tej odbywającej się od 1999 roku imprezy zaplanowano na 29 lipca o godz. 11:00. Regułą jest zapraszanie rokrocznie innych klubów do naszego miasta i tak również będzie tym razem. Oprócz czerwono-niebieskich kibice będą mogli zobaczyć Chojniczankę Chojnice (gdańska klasa okręgowa), Grom Więcbork (kujawsko-pomorska klasa A) i Iskrę Krajenka (pilska klasa A).
Na razie za wcześnie jeszcze by informować o ewentualnych zmianach kadrowych w pierwszym zespole MKS-u. Czy takowe nastąpią przekonamy się za kilka tygodni.

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::