Kary dla juniorów 29.05.2007r.
Podczas obrad Komisji Dyscypliny Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN w minioną środę zajmowano się m.in. wydarzeniami w trakcie i po meczu o mistrzostwo klasy okręgowej juniorów starszych MKS Debrzno - Czarni Czarne.
Bartłomiej Lica odpocznie od futbolu 3 mecze, natomiast Wojciech Romanowski będzie pauzował 5 spotkań. Obaj kary będą odbywać w rozgrywkach juniorów starszych, jednak nie mogą w tym czasie grać także w innych kategoriach wiekowych. Ponadto MKS został ukarany karą finansową w wysokości 100 zł. Przypomnijmy, że to już druga tego rodzaju kara w tej rundzie dla naszego klubu. Poprzednia dotyczyła meczu seniorów z Polonezem Bobrowniki, kiedy to jeden z nieodpowiedzialnych kibiców rzucił kamieniem w kierunku sędziego asystenta, co spowodowało przerwanie na chwilę zawodów.