Pięć goli w Korzybiu 26.05.2007r.
Nareszcie są powody do zadowolenia po występie juniorów młodszych MKS-u. Czerwono-niebiescy grający cały mecz w dziesiątkę (permanentne ostatnio kłopoty kadrowe) zwyciężyli Unię 5:3.
Pierwsza połowa potyczki była bardzo wyrównana. Dopiero w samej końcówce po akcji Grzegorza Komendy gola dającego prowadzenie debrznianom uzyskał Łukasz Dudzic. Po chwili efektownym strzałem z lewej nogi zza pola karnego podwyższył na 2:0 Przemysław Szczubiał. Po zmianie stron gospodarze rzucili się do ataku. W 47 i 50 min. doprowadzili do remisu, ale dosłownie po kilkudziesięciu sekundach odpowiedzieliśmy trafieniem Komendy po ewidentnym błędzie miejscowego bramkarza. W 67 min. ponownie remis. Debiutujący w naszej bramce Patryk Bucholc został zaskoczony strzałem z rzutu wolnego. Końcówka należała zdecydowanie do MKS-u. Gole Dariusza Piekarskiego i Ł.Dudzica zapewniły naszym piłkarzom trzy punkty. Bardzo dobre zawody zaliczył Adrian Kwaśniewski. Goli dla MKS-u mogło być znacznie więcej. Trochę precyzji, a trochę "zimnej głowy" zabrakło w kilku sytuacjach Komendzie, również Hubert Kiedrowski był bliski szczęścia (strzał głową w poprzeczkę).
Następny mecz debrznianie rozegrają 5 czerwca o godz. 17:30 na wyjeździe z Brdą Przechlewo.
Dziękujemy za pomoc przy organizacji wyjazdu przyjacielowi klubu Robertowi Szychowskiemu.

Juniorzy młodsi:
Unia Korzybie - MKS Debrzno 3:5 (0:2)
Bramki dla MKS-u: Łukasz Dudzic (37, 79), Przemysław Szczubiał (39), Grzegorz Komenda (51), Dariusz Piekarski (74)
Skład: P.Bucholc - Wałaszewski, Piekarski, Kwaśniewski, Wołek - Gajkowski, Ł.Dudzic, Kiedrowski, Szczubiał - Komenda