P.H.U. MorganboTur - dziękujemy! 03.04.2007r.
MKS Debrzno zyskał w ostatnich dniach nowy komplet strojów. Wiosną czerwono-niebiescy będą występować w "barcelonkach", bardzo podobnych kostiumach do tych nabytych 12 lat temu, w 1995 roku.
Debrznianie zagrają teraz w efektownym sprzęcie firmy "Colo", której sztandarowym klubem na polskim rynku jest Ruch Chorzów. Oprócz tradycyjnego herbu klubowego z przodu koszulki umieszczono reklamę P.H.U. MorganboTur, firmy której właścicielem jest Marek Romaniec. Serdecznie dziękujemy za sfinansowanie w 2/3 zakupu tego sprzętu. Z tyłu koszulki oprócz nazwy klubu znajduje się również adres strony internetowej MKS-u.