Porażki bez dyskusji 28.10.2006r.
Bez zdobyczy punktowej wrócili z Miastka młodzi piłkarze MKS-u. Liczyliśmy po cichu na wygraną juniorów starszych i początkowo mecz układał się po myśli czerwono-niebieskich. Po rzucie rożnym i zagraniu Andrzeja Tarasa oraz niepewnej interwencji bramkarza akcję sfinalizował celnym strzałem z najbliższej odległości Patryk Borkowski. W końcówce pierwszej połowy straciliśmy dwa gole, a ten z 44 min. był z gatunku kuriozalnych. Nieporozumienie Krzysztofa Grzechnika z A.Tarasem wykorzystał bezlitośnie jeden z miastczan strzelając do pustej bramki.
W drugiej połowie gospodarze dołożyli kolejne dwa trafienia i mimo starań z naszej strony skończyło się wysoką porażką MKS-u.
Juniorzy młodsi ulegli wiceliderowi rozgrywek 1:5, chociaż trzymali się dzielnie do 54 min. utrzymując bezbramkowy remis. Potem miejscowi zdobywali gola za golem, a nam na pocieszenie pozostał skutecznie wykonany przez Patryka Klejdysza rzut wolny. Do Miastka pojechaliśmy bez kilku podstawowych zawodników i trzeba jasno powiedzieć, iż część absencji była zwyczajnie nieusprawiedliwiona...
Juniorzy starsi zakończyli rundę jesienną, w sobotę 4 listopada swój ostatni mecz rozegrają juniorzy młodsi. O godz. 12 na własnym boisku zmierzymy się z Piastem Człuchów.

Juniorzy starsi:
Start Miastko - MKS Debrzno 4:1 (2:1)
Bramka dla MKS-u: Patryk Borkowski (20)
Skład: K.Grzechnik - Ł.Bucholc, A.Taras, Bronowicki, Zblewski - Żal, Ł.Dudzic, Borkowski, Romanowski - K.Dudzic, Mazur (46 Lica)

Juniorzy młodsi:
Start Miastko - MKS Debrzno 5:1 (0:0)
Bramka dla MKS-u: Patryk Klejdysz (74)
Skład: Wołek - Wałaszewski, Szczubiał, Kwaśniewski, Mulik - W.Taras, Łacko (72 Zemke), Kiedrowski, Ryngwelski - Klejdysz, Królikiewicz