Pucharowa wizyta w Rzeczenicy 21.09.2006r.
Komisja Gier i Ewidencji Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN dokonała losowania par trzeciej rundy wojewódzkiej edycji Pucharu Polski. Na tym szczeblu przystępują już do rywalizacji kluby klasy okręgowej, a więc również MKS.
Czerwono-niebiescy zagrają na wyjeździe z Drzewiarzem Rzeczenica i będzie to druga w historii pucharowa konfrontacja z tym rywalem. Poprzednio kluby spotkały się także w Rzeczenicy 20 października 2004 roku i wówczas MKS wygrał po dogrywce 3:2. Gospodarze zdobyli gole w 68 i 80 min. i byli bliscy sprawienia niespodzianki, lecz trafienia Karola Gromowskiego (84 min.), Bartłomieja Grochowiny (87 min.) i Sylwestra Nylca (115 min.) zapewniły nam awans.
Spotkania trzeciej rundy zaplanowano na środę 27 września 2006 roku o godz. 16:30.
Oprócz meczu Drzewiarz - MKS zagrają:

Piast Wrzeście - Gryf 95 Słupsk
Echo Biesowice - Iskra Dretyń