Ze Startem Łeba o pełną pulę 07.09.2006r.
Szósta kolejka spotkań w słupskiej klasie okręgowej została zaplanowana na 9 i 10 września. MKS zagra na własnym boisku ze Startem Łeba i nie ukrywamy, że dla spokoju w tabeli potrzebne są trzy punkty czerwno-niebieskim.
Po dwóch wygranych na starcie ligi w kolejnych trzech meczach zainkasowaliśmy zaledwie jedno oczko i pora wrócić na tak pożądaną ścieżkę zwycięstw. Nie będzie to rzecz jasna łatwe, bo zespół z (samozwańczej, ale zawsze) letniej stolicy Polski ostatnio rozgromił Piasta Człuchów 9:1 i mocno podbudowany rekordową wiktorią przyjedzie do nas z optymistycznym niewątpliwie nastawieniem. Pytanie zasadnicze jednak brzmi: czy rozmiary wygranej z człuchowianami to słabość Piasta czy moc Startu? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę o godz. 15:00. Za debrzneńską drużyną przemawia historia, gdyż wyniki dotychczasowych meczów MKS - Start układały się dość charakterystycznie: nasze porażki w Łebie i odwrotnie - zwycięstwa MKS-u u siebie. Od tej reguły zanotowaliśmy tylko jedno odstępstwo, kiedy to wiosną 2003 roku potyczka w Debrznie zakończyła się remisem 1:1. Obydwa kluby spotkają się po raz dziewiąty. Bilans ośmiu gier jest minimalnie korzystniejszy dla łebian (4 wygrane, remis i 3 zwycięstwa MKS-u, bramki 20:17 na korzyść piłkarzy z grodu nad Debrzynką). Czerwono-niebiescy przystąpią najprawdopodobniej do spotkania w najsilniejszym zestawieniu, niepewny jest jedynie występ kontuzjowanego w meczu z Dębem Kusowo Mirosława Kisełyczki.