W juniorach D1 jeden zespół więcej 29.08.2014r.
Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN tuż przed startem sezonu dokonała zmian w terminarzu grupy III klasy okręgowej juniorów D1. Wszystko z powodu dokooptowania do ligi drużyny Kornowscy Szarża Krojanty.

Ponieważ ekipa z Krojant jest dziewiątym klubem zakwalifikowanym do mistrzowskich zmagań dużym zmianom musiał ulec kalendarz gier. Na szczęście nie dotyczy to czerwono-niebieskich, gdyż podopieczni Sebastiana Stalki mają ten sam układ meczów do rozegrania, a potyczka z Szarżą została zaplanowana w ósmej kolejce i odbędzie się w sobotę 25 października o godz.11.00 w Debrznie. W ostatniej serii MKS będzie pauzował, a więc skończymy rundę dwa tygodnie wcześniej niż pozostałe teamy.