Piasta podejmiemy w sobotę, resztę drużyn w niedzielę 04.08.2014r.
Zapadły decyzje co do dokładnych dat i godzin rozgrywania przez zespół seniorów MKS-u jesiennych meczów ligowych w roli gospodarzy. Sympatyków futbolu znad Debrzynki czeka osiem okazji, aby naocznie pokibicować swoim piłkarzom w tej fazie sezonu 2014/2015. Należy od razu dodać, że najbardziej intensywny na to czas będzie na samym początku rozgrywek, ponieważ aż trzy weekendy z rzędu w sierpniu czerwono-niebiescy zaprezentują się swojej publiczności przy ul. Sportowej.

Na inaugurację zmierzymy się ze spadkowiczem z IV ligi człuchowskim Piastem, a derbowa potyczka odbędzie się w sobotę 16 sierpnia o godz.17.00. To jedyny przypadek, aby debrznianie u siebie występowali w ten dzień tygodnia, w pozostałych w grę wchodzą wyłącznie niedziele. W dalszej kolejności ugościmy zatem tercet beniaminków Lipniczankę Lipnica (24 sierpnia o godz.17.00), Słupię Kobylnica (31 sierpnia o godz.16.00) i Zawiszę Borzytuchom (14 września o godz.15.00), a potem znane z poprzedniej (i nie tylko) edycji teamy, czyli Swe Pol Link Bruskowo Wielkie (28 września o godz.11.00), Brdę Przechlewo (12 października o godz.15.00), Skotawię Dębnica Kaszubska (26 października o godz.14.00) i Stal Jezierzyce (16 listopada o godz.13.00).

Warto już teraz zarezerwować sobie w domowym kalendarzu powyższe terminy i odwiedzać regularnie Stadion Miejski w II połowie 2014r. Serdecznie zapraszamy!