Nowy termin: MKS - Chojniczanka 13 lipca! 25.06.2014r.
Od niemal dwóch tygodni anonsujemy towarzyskie spotkanie piłki nożnej seniorów MKS Debrzno- Chojniczanka Chojnice na inaugurację zmodernizowanego Stadionu Miejskiego. Informowaliśmy, że mecz odbędzie się w środę 16 lipca o godz.18.00, tymczasem spieszymy donieść, że pierwotna data nie jest już aktualna.

Zmieniły się nieco sparingowe plany pierwszoligowca i stąd korekta dotycząca również naszej potyczki, co ustaliły obydwa kluby dziś przed południem. Ostatecznie więc zapraszamy kibiców w niedzielę 13 lipca 2014r. o godz.16.30. O tej porze zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra, natomiast część oficjalna, czyli otwarcie wyremontowanego obiektu będzie mieć miejsce 45 minut wcześniej. Naturalnie obszerną zapowiedź okolicznościowej konfrontacji zamieścimy na naszej stronie internetowej kilka dni przed tym wydarzeniem.