Drugi Puchar Akademii 17.06.2014r.
W weekend 21 i 22 czerwca na boisku "Orlik" przy Stadionie Miejskim organizujemy drugą edycję turnieju piłki nożnej dzieci o "Puchar Akademii". Tym razem proponujemy zawody w czterech kategoriach wiekowych, tj. roczniki 2005-2006 (sobota godz.9.00), 2007 i młodsi (sobota godz.12.30), 2001-2002 (niedziela godz.10.00) i 2003-2004 (niedziela godz.13.30).

Dla wszystkich drużyn uczestniczących w imprezie przewidziano puchary, a dla każdego zawodnika pamiątkowy medal. W poszczególnych rocznikach weźmie udział po pięć ekip. Zawitają do nas teamy Akademii Piłkarskiej Szczecinek, Junior Football Academy Przechlewo, Sparty Złotów, Football Academy Fair Play Złotów, Krajny Sępólno Krajeńskie i Korala Dębnica. Naturalnie cztery zespoły desygnuje także gospodarz, czyli Akademia Piłkarska 2012 MKS Debrzno. Być może powyższa lista ulegnie jeszcze małej korekcie, ponieważ dopinane są ostatnie szczegóły w tym względzie.

Całość jest częścią zadania publicznego realizowanego przez nasz klub pod nazwą "Aktywni sportowo bez względu na wiek- Debrzno 2014" dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno. Zapraszamy miłośników futbolu w wykonaniu najmłodszych oraz rzecz jasna Rodziców, którzy mamy taką nadzieję będą aktywnie wspierać swoje pociechy w trakcie piłkarskiej zabawy.