Wegner w "Klubie 100" 25.03.2014r.
Andrzej Koroś 217, Leszek Beger 176, Sylwester Nylec 142, Mirosław Kisełyczka 131- tak od dłuższego czasu wygląda czołówka klasyfikacji wszechczasów zawodników teamu seniorów MKS-u Debrzno wg liczby zdobytych goli w oficjalnych spotkaniach. Sporo lat czekaliśmy na następnego piłkarza, który powiększy grono członków "Klubu 100", czyli tych, którzy na swoim koncie mają przynajmniej setkę strzelonych bramek dla czerwono-niebieskich.

23 marca 2014r. w trakcie zawodów klasy okręgowej z Rowokołem Smołdzino w Lipce hat trickiem popisał się Paweł Wegner i były to zarazem jego trafienia nr 100, 101 i 102 dla "emkaesiaków". "Diabeł" dołączył więc do elitarnej grupki nieco starszych kolegów, którzy w przeszłości z powodzeniem pisali historię klubu znad Debrzynki wielokrotnie radując kibiców m.in. właśnie uzyskiwanymi golami. Na aktualny dorobek Wegnera składa się 47 bramek w klasie okręgowej, 10 w klasie A, 5 w barażach, 5 w Pucharze Polski, 34 w konfrontacjach towarzyskich oraz 1 w meczu z kategorii" inne", czyli wykreślonym niedawno z ligowej tabeli starciu z Pomorzem II Potęgowo, po wycofaniu się z rozgrywek okręgówki rezerwowej ekipy trzecioligowca. Warto wspomnieć, że pierwszy raz wcelował do siatki rywali w dorosłym futbolu już w debiucie, gdy jako 16-latek w przegranej 1:2 potyczce pucharowej z Diamentem Trzebielino 16 października 2002r. na neutralnym terenie w Suchorzu potrzebował na to ledwie dwunastu minut po pojawieniu się na murawie na początku II połowy.

Pawłowi gratulujemy symbolicznego osiągnięcia powtarzając przy tym po raz kolejny "oczywistą oczywistość" (jak powiedziałby klasyk niekoniecznie związany ze sportem), że gdy tylko na placu gry "przemawia" golami i asystami jest bardzo pożyteczny dla drużyny. Jeśli zaś dodaje do swojej postawy kompletnie niepotrzebnie tzw. elementy okołoboiskowe jest zupełnie inaczej. Życzmy sobie zatem jak najmniej tych drugich...